Prenájom fotoštúdia

Ak fotíte profesionálne alebo na amatérskej úrovni, ponúkame Vám možnosť fotenia vo fotoštúdiu, ktoré splní Vaše potreby a predstavy. Sme Vám plne k dispozícii, radi poradíme s používaním fototechniky, nastavením svetiel, proste so všetkým, čo budete potrebovať. Máme pre Vás pripravené rôzne možnosti prenájmu a hlavne 24 hodinovú prevádzku 7 dní v týždni, ktorá by mala poskytnúť ideálny časový priestor pre zľadenie možností a potrieb fotografa, produkcie, tvorcov, klientov či modeliek. Nachádzame sa v nerušenej časti Nových Zámkov s výbornou dostupnosťou, bezproblémovým parkovaním priamo pred štúdiom v chránenom objekte.

Priestory:

Samotné fotoštúdio je na 1. poschodí budovy s veľkými oknami - čiže aj prirodzené svetlo je tu veľmi pôsobivé a efektívne využiteľné. Štúdio je veľké a priestranné, k dispozícii sú rôzne rekvizity. Celkovo sa dá prenajať plocha o veľkosti cca 80 m2.

Vybavenie fotoštúdia:

Fotoštúdio je vybavené profesionálnou osvetľovacou technikou, s bohatým príslušenstvom značky Photon a Godox. Ide o päť štúdiových bleskov s výkonom 400 W (z toho 2 s HSS)  a jeden 600 W s okamžitým nabitím (doba nabitia sa pohybuje medzi 0,5-2s), určené na trvalé použitie (žiadne straty času pri čakaní, kým sa svetlá schladia). Ďalej je k dispozícii 50 W led premietačka tieňov, použiteľná ako trvalé svetlo s redukciou bowens a regulovateľným výkonom. K dispozícii je viac stojanov, pomocou ktorých môžete využívať aj Vaše systémové blesky ako štúdiové svetlá, vrátane všetkých našich doplnkov. Základné čierne, sivé a biele pozadie sú šírky 2,7m. Ostatné sú v rôznych šírkach a veľkostiach podľa spôsobu ich využitia. V prípade špeciálnych požiadaviek, Vám môžeme na objednávku zabezpečiť širokú škálu pozadí. Pre lepší prehľad o výbave a možnostiach štúdia si pozrite obrázky v galérii, pričom výbavu stále dopĺňame.

Cenník:

Nekomerčné fotenie:
Fotenie do 2 hod:                              20,- Eur
Za každú zač. hodinu po 2. hod:    10,- Eur

• osobné projekty
• charitatívne projekty
• študentské práce
• fototesty

Komerčné fotenie:
Fotenie do 1 hod:                              20,- Eur
Fotenie do 2 hod:                              36,- Eur
Fotenie do 3 hod:                              48,- Eur
Fotenie do 4 hod:                              59,- Eur
Za každú zač. hodinu po 4. hod:    12,- Eur

• produktová fotografia
• reklamná fotografia
• fotenie pre firmy
• fotografie určené na predaj...

V cene prenájmov je zahrnuté aj využitie svetiel bez ďalších príplatkov.

Od tretieho prenájmu zľava 10%.
Fotenie v čase od 22:00 - 08:00 +25%
Fotenie od piatka 22:00 do pondelka 08:00 + 25% (v noci sa pripočíta aj nočná prirážka)

Referencie fotografov

Výbava štúdia